Project Description

Co to za zabieg?

Masaż klasyczny jest to zespół różnych technik i chwytów manualnych. Techniki obejmują połączenie masażu leczniczego oraz masażu relaksacyjnego.

Celem jest zadziałanie na układ ruchu (mięsnie, ścięgna, torebki stawowe, okostną, kości) oraz skórę, tkankę łączną i tłuszczową, zakończenia nerwowe w skórze, a także na drodze odruchowej na układ krwionośny, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy, chłonny i narządy wewnętrzne.
Masaż klasyczny ma bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie. To idealne rozwiązanie dla osób chcących poprawić swoją ogólną kondycję psychiczną jak i fizyczną. Osoby żyjące w stresie, przemęczone pracą, czują się osłabione i pozbawione energii, co skutkuje złym samopoczuciem i obniżeniem własnej wartości. Dla nich właśnie idealnym rozwiązaniem jest poddanie się regularnym masażom, dzięki którym zredukują kumulujące się napięcie w mięśniach.

Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tanek i regeneruje mięśnie ( tkanki są lepiej ukrwione przez co szybciej są zaopatrywane w tlen i substancje odżywcze), reguluje napięcie mięśniowe, poprawia istniejące zmiany układu kostnego, a także przyspiesza przemianę materii, relaksuje i odpręża.

Informacje ogólne

  • 022 613 76 81

  • „REH-MEDICA”
    Centrum Rehabilitacji
    04-157 Warszawa, ul. Mlądzka 27A

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek 7:30 – 21:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Nasze usługi

Umów się na wizytę

Dla Państwa wygody udostępniamy możliwość zapisania się na wizyty odpłatne. Prosimy o uzupełnienie formularza, a nasza rejestracja skontaktuje się celem umówienia dogodnego terminu wizyty.