Project Description

Co to za zabieg?

Pod tą poważnie brzmiącą nazwą badań kryje się zwykłe prześwietlenie. Znamy je bardzo dobrze z własnych doświadczeń, wielokrotnie przecież wykonywaliśmy je profilaktycznie lub na zlecenie lekarza.
Wykorzystanie badań radiologicznych w diagnostyce medycznej jest niewątpliwym sukcesem nauki. Uzyskane wyniki badań są niejednokrotnie decydujące w zaleceniu właściwego leczenia. Umożliwiają bowiem wykrycie nieprawidłowej budowy lub czynności badanego narządu. Służą do określenia procesu chorobowego, jego charakteru i stopnia zaawansowania.
Metody radiologiczne znajdują szczególne zastosowanie w rozpoznawaniu następstw urazów, choroby nowotworowej, chorób układu krążenia oraz zmian w układzie kostno-stawowym.
Stanowią podstawę leczenia w chirurgii ogólnej, kardiochirurgii, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, urologii i ortopedii, gdyż umożliwiają lub ułatwiają ustalenie wskazań do leczenia operacyjnego.

Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną, która zapewni wszystkim Naszym pacjentom wszechstronne i luksusowe badanie wraz z profesjonalną obsługą kadry specjalistów. Nasza pracownia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt radiologiczny. Naszym sukcesem jest fakt iż w oparciu o dobro Pacjenta zarówno diagnostyka, konsultacja lekarska jak również dalsze leczenie w kierunku poprawy sprawności fizycznej znajduje się w tej samej lokalizacji co stanowi ogromne ułatwienie i komfort dla Naszych pacjentów.

Proponujemy bardzo konkurencyjne ceny co niewątpliwie przyczyni się do oszczędności finansowej Państwa Firmy.

Informacje ogólne

  • 022 613 76 81

  • „REH-MEDICA”
    Centrum Rehabilitacji
    04-157 Warszawa, ul. Mlądzka 27A

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek 7:30 – 21:00
Sobota 7:30 – 13:00
Niedziela nieczynne

Nasze usługi

Umów się na wizytę

Dla Państwa wygody udostępniamy możliwość zapisania się na wizyty odpłatne. Prosimy o uzupełnienie formularza, a nasza rejestracja skontaktuje się celem umówienia dogodnego terminu wizyty.